22 грудня 2020 року, у свято зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, православна парафія міста Верховини відзначила престольне свято.

На святкове богослужіння зібралися духовенство Івано-Франківської та Чернівецької єпархії, а також чисельні віряни та паломники. Також для молитовного вшанування була привезена копія чудотворної ікони Божої Матері “Скоропослушниця”, що зберігається у кафедральному соборі Різдва Христового (м. Івано-Франківськ).

Під час Божественної Літургії була піднесена особлива молитва про мир та спокій у нашій державі.

Після Літургії була звершена заупокійна літія на могилі покійного настоятеля цього храму, проведений хресний з іконою Божої Матері “Скоропослушниця”,  а також освячено трапезну, в парафіяльному будинку.