19 травня 2021 року, у день пам’яті Преподобного Іова, ігумена Почаївського, Серафим, архієпископ Івано-Франківський  і Коломийський, очолив святкове богослужіння у Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі, що в с. Баб’янка на Коломийщині.

Владиці співслужили братія монастиря у священному сані, а також клірики  єпархії. Розділити радість свята прибули чисельні паломники.

За історичними свідченнями Угорницький Свято-Михайлівський монастир було закладено у першому десятилітті XVII ст. дідичем Адамом Балабаном,  а впорядковано Іовом Княгиницьким (1550-1621). За переданням у цей монастир у десятирічному віці попросився Іван Желізо, – пізніше прп. Іов Почаївський(1551-1651).

Сьогодні в обителі перебувають часточки мощей святих преподобних Іова й Амфілохія Почаївських, преподобних Алексія Карпаторуського, Сергія Радонезького та мучеників Палестинських.