7 грудня 2021 року, у день пам’яті святої великомучениці Єкатерини, парафія на честь усіх преподобних Києво-Печерських,  що у с. Гринява на Верховинщині відзначила рік від освячення престолу.

Розділити духовну радість громади прибули духовенство Івано-Франківського, Коломийського та Верховинського благочинь, а також Чернівецько-Буковинської єпархії.

Нагадаємо8 грудня 2019 року в селі Гринява Верховинського району прихильники ПЦУ захопили храмовий комплекс, в тому числі Свято-Успенський храм. Захоплення сталося через дві години після закінчення недільного богослужіння, коли парафіяни вже розійшлися. Застосувавши фізичну силу, люди в камуфляжі, частина з яких була в балаклавах, проникли в приміщення храму.