Завершив роботу православний дитячий літній табір “Пташки Божі”.

В таборі щодня організовувались заняття по основам християнської етики. В недільні та святкові дні діти відвідували богослужіння в храмі. Практикувався активний відпочинок у вигляді різноманітних фізичних вправ та ігор, діти виконували творчі роботи в різних техніках. Під час екскурсій вивчали історію рідного міста та краю, ознайомилися з роботою тролейбусного депо, з виставкою робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, відвідали виставку відомого українського скульптора-мікромініатюриста художника, філософа, поета, барда Володимира Казаряна. По завершенні роботи табору таборяни організували виставку творчого доробку.

Дружня і щира атмосфера табору сприяла згуртуванню маленьких парафіян, укріпила дружні взаємовідносини.