18 липня 2017 року чудотворна ікона Божої Матері “Призри на смирення” прибула в Анно-Зачатієвський храм Верховини.

Ікону зустрічали чисельні віряни та духовенство єпархії. Перед чудотворним образом Богоматері був відслужений молебен та звершене всенічне бдіння.

Також протягом всієї доби перед іконою будуть звершуватись молитви за мир та спокій у нашій державі, а молитовно вклонитися святині матимуть змогу всі охочі.

Завтра, 19 липня, о 09.00 буде  звершена Божественна літургія. Цього ж дня о 15.30 відбудеться зустріч святині у Свято-Духівському храмі м. Косів.

Святиня перебуває на Прикарпатті з благословіння Предстоятеля Української Православної церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія в рамках загальноукраїнської Хресної ходи, з нагоди річниці хрещення Київської Русі й дня пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Як повідомлялося раніше, чудотворна ікона Божої Матері “Призри на смирення” відвідає різні куточки Івано-Франківської єпархії.