6 серпня 2017 року, в день пам’яті святих благовірних князів Бориса і Гліба, біля Свято-Благовіщенського церкви міста Коломиї священики храму, прот. Василій Кобельський і прот. Віталій Дімнич, звершили Божественну Літургію.

Цього ж дня прот. Віталій Дімнич відслужив акафіст з водосвятним молебнем перед іконою Божої Матері “Скоропослушниця”.

За акафістом молилися чисельні віряни, молитовне стояння котрих перед закритими дверима храму триває вже від 4 червня, коли греко-католицькими священиками була здійснена спроба його захоплення. Присутні були окроплені святою водою та помазані єлеєм.

Нагадаємо, молитовне стояння громади Свято-Благовіщенського храму продовжується. Щоденно тут звершуються акафісти та молебні, а в неділі та свята – всенічне бдіння та Літургія. Також до храму прибуває ікона Божої Матері “Скоропослушниця”, яку іноки зі Святої Гори Афон передали для підтримки вірних Коломиї й Прикарпаття.