11 березня 2018 року, у Неділю 3-ю Великого посту, Хрестопоклонну, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м.Івано-Франківська.

За Літургією Його Преосвященству співслужили клірики собору.

Після читання Святого Євангелія Преосвященніший владика звернувся до присутніх зі словом проповіді. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці Літургії відбулося поклоніння Чесному Хресту, після чого єпископ Тихон привітав віруючих з Хрестопоклонною неділею та благословив усіх.

10 березня 2018 року, напередодні Неділі третьої Великого посту, Хрестопоклонної, єпископ Тихон очолив всенічне бдіння  та чин виносу Чесного і Животворящого Хреста Господнього у кафедральному соборі.