У ніч з 7 на 8 квітня 2018 року, свято Світлого Христового Воскресіння, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон очолив пасхальну утреню та святкову Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Перед початком пасхальної полуношниці архіпастир роздав віруючим Благодатний Вогонь, що був доставлений  в Україну офіційною делегацією Української Православної Церкви.

Його Преосвященству співслужили клірики собору.

За богослужінням молилася чисельна паства.  Та була піднесена сугуба молитва про мир у нашій державі.

Наприкінці пасхальної утрені прот. Димитрій Воскресенський виголосив  огласительне Слово на Святу Пасху святителя Іоанна Златоуста.

Під час богослужіння Преосвященніший владика возвів у сан протоієрея, клірика кафедрального собору – ієрея Димитрія Петраша.

Після заамвонної молитви на Літургії єпископ Тихон очолив освячення артоса.

Завершилось торжество освяченням кошиків, які віруючі прикарпатці принесли до храму цієї ночі.