6 травня 2018 року, у неділю 3-тю після Пасхи, день пам’яті Великомученика Георгія Побідоносця, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський, очолив Божественну Літургію у Свято-Георгієвському храмі с. Чепоноси Хотинського району Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ.

Перед літургією владика Тихон передав у дар парафії  ікону вмч. Георгія Побідоносця, що була написана на Святій Горі Афон.

Владиці Тихону співслужили настоятель храму прот. Димитрій Пріпа, прот. Николай Клюс, прот. Олег Бондар, прот. Павел Шелін. За богослужінням співав архієрейський хор кафедрального собору Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Після Літургії був звершений хресний хід з іконою та читанням Євангелія. Також Преосвященніший Тихон подякував настоятелю за запрошення, а всім віруючим побажав миру та привітав зі святом.