Парафіяни Свято-Благовіщенського храму продовжують молитовне стояння під закритими дверима храму. Вже розпочався четвертий тиждень молитовного стояння. Щоденно, на протягом дня, сюди приходять віряни, служаться акафісти,  водосвятні молебні та здійснюється хресний хід довкола храму. У свята й неділю священнослужителі звершують всенічне бдіння та Божественну літургію.

Зокрема, цієї Неділі, 25 червня 2017 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять святих землі Галицької молитовно підтримати вірян храму та взяти участь у богослужінні прибув архім. Маркелл (Павук), духівник Київських духовних шкіл, родом з Прикарпаття.

Також, увечері цього дня, священиками єпархії був відслужений водосвятний молебень з читанням акафісту Собору Галицьких святих.

Як повідомлялось раніше Інформаційно-видавничим відділом Івано-Франківської єпархії УПЦ віряни храму налаштовані стояти за церкву та православну віру до кінця – “Будемо стояти до кінця, доки порушені конституційні права не будуть відновлені, а двері храму відчинені”, – громада Благовіщенського храму.