Єпископ Тихон вручив орден великомученика Георгія Побідоносця вірянину, учаснику АТО 14 жовтня, коли Українська Православна Церква відзначала велике свято – Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон звершив Божественну Літургію в скромному Спасо-Преображенському храмі по вулиці Чорновола, 6 міста Івано-Франківська.

У своїй проповіді владика Тихон нагадав про події тисячолітньої давнини, коли сама Богородиця прийняла під свій покров і захистила православний народ Візантії від нашестя іноплеменних.

З тих часів свято Покрова Богородиці вважалось і святом православного воїнства. А в цьому році згідно указу Президента України П.О.Порошенка, 14 жовтня офіційно відзначається як всеукраїнський День захисника України. З цієї нагоди після завершення Літургії єпископ Тихон привітав військовослужбовців Українських Збройних Сил та за дорученням Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив високу церковну нагороду — орден святого великомученика Георгія Побідоносця — нещодавно демобілізованому солдату вірянину Миколі Волкову.

Микола Волков був мобілізований до лав Української армії 2 серпня 2014 року. Служив солдатом в 128 окремій Туркестансько-Закарпатській гірсько-піхотній бригаді, з 31 серпня 2014 року по 1 вересня 2015 року виконував військовий обов’язок в зоні бойових дій АТО.

В складі військового підрозділу з 2 жовтня 2014 року по 18 лютого 2015 року захищав Дебальцівський плацдарм, з якого відступив тільки за наказом командування.

Коли батьки Миколи довідалися про відступ його бригади з Дебальцевого, то просили єпископа Тихона і священиків особливо молитися за воїна Миколая і його побратимів. Цю молитовну підтримку солдат Микола відчував на протязі всієї своєї військової служби. Він сумлінно виконав свій громадянський обов’язок і благополучно повернувся додому після демобілізації, дякуючи всім священнослужителям і мирянам за молитви.

З благословення єпископа Тихона зараз священики збирають відомості про своїх парафіян — учасників бойових дій АТО, яких також відзначать церковними нагородами за виконання військового обов’язку.

Переглядів: 329

Коментарі закриті

Перейти до панелі інструментів