27 липня 2016 року з благословення єпископа Івано-Франківського та Коломийського Тихона розпочався традиційний хресний хід Івано-Франківськ – Почаїв. Хресним ходом віряни Прикарпаття, різних міст України прямують з Франіквська вже 19 рік поспіль на свято Почаївської ікони Божої Матері до Почаївської обителі. Цьогорічний хресний хід приурочений молитві за мир та має назву “Любові, миру та єднання”, адже це те, чого найбільше бракує сучасному українському суспільству.

Перед початком хресного ходу прочани молилися за мир в нашій державі під час Божественної літургії в Спасо-Преображенському храмі міста. По завершенні Літургії священнослужителі відслужили водосвятний молебень за подорожніх та учасники хресного ходу з духовними піснеспівами вирушили в дорогу.