9 квітня 2017 року, у свято Входу Господнього в Єрусалим, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив святкове богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового.

Його преосвященству співслужило духовенство собору  та співав чоловічий архієрейський хор. Також за богослужінням була піднесена молитва за мир в нашій державі.

Після читання недільного Євангелія керуючий єпархією звернувся до чисельних вірян зі словами проповіді. Зокрема,  Преосвященніший Владика зауважив, що в цей день Спаситель входить в Єрусалим, щоб потерпіти і потім воскреснути. Тож і ми, переживаючи це торжество і співпереживаючи Христу у дні Страсної седмиці, повинні потрудитися, щоб достойно зустріти Пасху Господню.

За традицією, після Літургії відбулось освячення вербної лози.

Також після богослужіння для маленьких парафіян відбулись пасхальні майстер-класи. Фоторепортаж буде опублікований згодом.