В ніч з 15 на 16 квітня 2017 року, свято Світлого Христового Воскресіння, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив полунощницю, хресний хід, пасхальну утреню та святкову Божественну літургію в кафедральному соборі Різва Христового м. Івано-Франківська.

Після пасхальної утрені, архіпастир зустрів Благодатний Вогонь, що був доставлений з Єрусалима в Україну офіційною делегацією УПЦ та роздав його віруючим.

Його Преосвященству співслужило духовенство собору. Співав архієрейський хор і молилися сотні вірян.

Після заамвонної молитви на Літургії керуючий єпархією очолив освячення артоса, пасок і привітав паству зі святом Світлого Христового Воскресіння.

Нагадаємо, на нашому сайті ви можете ознайомитись з пасхальним посланням Преосвященнішого Тихона.