21 травня 2017 року, в 6-ту Неділю  після Пасхи, про сліпого, керуючий Івано-Франківською єпархією, Преосвященніши єпископ Тихон очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили священнослужителі єпархії. За богослужінням співав архієрейський хор.

Єпископ Тихон виголосив проповідь на тему недільного Євангельского читання. Преосвященніший владика зауважив, що перед зціленням сліпого від народження учні Господні задавалися питанням про причину хвороби сліпого. Єпископ Тихон наголосив, що над подібними питаннями нам не варто задумуватися, бо людський розум не може осягнути волю Господню та Промисел Божий щодо кожної людини, тому потрібно завжди зі смиренням приймати все що посилає Господь для нашого спасіння.

Преосвященніший єпископ Тихон за богослужінням звершив дияконську хіротонію.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Напередодні ввечері єпископ Тихон очолив всенічне бдіння у цьому ж храмі.