5 червня 2017 року Православна Церква святкує День Святого Духа. Цього дня з нагоди храмового свята у Свято-Духівському храмі м. Косів Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський, звершив святкове богослужіння.

Преосвященнішого владику зі щирою радістю зустрічали віряни. Територія храму була традиційно прикрашена зеленню та квітами. Єпископу Тихону співслужили священнослужителі єпархії.

Під час Божественної літургії керуючий єпархії звернувся до парафіян і паломників зі словом проповіді. Він привітав усіх зі святом та побажав щоб у нинішні тяжкі часи для Святої Православної Церкви благодать Святого Духа осіняла кожного з нас та утверджувала у  вірі, вірності Церкві, любові до Бога і ближніх.