9 липня 2017 року, у Неділю 5-у після П’ятидесятниці, Преосвященіший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив читання акафісту Іісусу Сладчайшому перед Свято-Благовіщенським храмом Коломиї.

Преосвященнішому владиці співслужили клірики храму та священики єпархії, що зібрались для молитовної підтримки вірянам Благовіщенського храму, котрі вже понад місяць вимушені молитися просто неба, перед зачиненими дверима храму.

Нагадуємо, 4 червня 2017 року, у день Святої Трійці, греко-католицькі священики здійснили спробу рейдерського захоплення Свято-Благовіщенського храму, в результаті чого церква була опечатана. У свою чергу, представники православної громади наголошують, що молитовне стояння під храмом буде продовжуватись допоки їхні конституційні права не будуть відновлені, а храм – відчинений.