21 липня 2016 року парафія на честь ікони Божої Матері «Всецариця» села Ценяви Коломийського району зустрічала чудотворну ікону Божої Матері “Призри на смирення”.

Святиню зустрічали духовенство і парафіяни храму. Священнослужителі єпархії, а також насельник Свято-Успенської Почаївської Лаври, ігумен Никанор, відслужили вечірню з акафістом. За богослужінням співав чоловічий хор.

22 липня 2016 року о 9.00 в храмі буде звершуватися Божественна літургія. О 12. 00 святиня відправиться для молитовного поклоніння вірних у Львівську єпархію УПЦ.

Нагадаємо, відома святиня зі Свято-Введенського монастиря була на Прикарпатті в рамках загальноукраїнської Хресної ходи, з нагоди річниці хрещення Київської Русі й дня пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира та з благословіння Предстоятеля Української Православної церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Фото події: