14 серпня 2016 року, у свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський взяв участь у святковому богослужінні у Свято-Аннинському жіночому монастирі, що у містечку Вашківці Вижницького району Чернівецької області. Цього дня обитель на “Анниній горі” урочисто святкує престольне свято.

Божественну Літургію очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк. Його Високопреосвященству співслужили митрополити: Тернопільський і Кременецький Сергій, Чернівецький і Буковинський Мелетій, Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Ірпінський Климент, єпископи Конотопський і Глухівський Роман, Івано-Франківський і Коломийський Тихон, Хотинський Веніамін,  а також духовенство монастиря та гості обителі в священному сані.

За богослужінням молилася тисячна паства Буковини та інших регіонів України. Була піднесена сугуба молитва за мир у нашій державі.

На звершення було звершене освячення меду і трав.