29 жовтня 2017 року, у неділю 21-шу по П’ятидесятниці, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі Івано-Франківська.

Владиці співслужили священнослужителі храму. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир та спокій у нашій Церкві та Державі.

Під час проповіді Владика Тихон розтлумачив недільне Благовіствування, яке розповідало притчу про сіяча. Архіпастир наголосив на тому, що душа кожного з нас є тією землею, на яку падають зерна Слова Божого. І наша мета – бути тією доброю землею, яка приносить благі плоди.

На завершення Богослужіння єпископ Тихон привітав причасників з прийняттям Святих Христових Тайн та благословив присутніх.

Ввечері цього ж дня єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон очолив читання акафісту перед Почаївською іконою Божої Матері у кафедральному соборі Різдва Христового Івано-Франківська.