3 грудня 2017 року, у Неділю 26-ту по П’ятидесятниці, предпразднство Введення в храм Пресвятої Богородиці, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі Івано-Франківська.

Преосвященнішому Владиці співслужили клірики храму. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир та спокій у нашій державі.

Також архіпастир звернувся до вірян зі словами духовних настанов та проповіддю на тему недільного Євангельського читання. Зокрема, зазначив, що ми повинні задумуватися над тим, що ми робимо, що говоримо, як поводимося із ближніми, бо за всі ці дії, слова та навіть думки будемо нести відповідальність. А також перш за все, всі ми повинні прагнути до збагачення нашої душі нетлінними духовними скарбами уже зараз не відкладаючи на потім.

Після Літургії Владика привітав причасників з прийняттям Святих Христових Тайн та благословив присутніх.