2 вересня 2018 року, у Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Філарет, тимчасово керуючий Івано-Франківською єпархією, очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Під час богослужіння була звершена особлива молитва на початок нового навчального року. Та на звершення архієпископ Філарет привітав дітей і педагогів з початком нового навчального року, побажавши успіхів та мудрості духовної.

Після Літургії був звершений молебень перед початком навчального року.

Молебні,  у яких  Церква молиться, щоб Господь послав на отроків дух мудрості й розуму, щоб вони могли розуміти і пам’ятати добре та душекорисне вчення,  та благословив учнів та вчителів, студентів та викладачів на успішну працю у новому навчальному році були також  звершені у всіх храмах Івано-Франківської єпархії УПЦ.

На фото: наймолодші парафіяни Успенського храму с. Гринява Верховинського району.