12 жовтня 2018 року на Івано-Франківську кафедру прибув Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим.
Нового керуючого єпархії та Високопреосвященнішого архієпископа Львівського та Галицького Філарета зустрічали духовенство та парафіяни собору. Учні недільної школи вітали нового архіпастиря віршованими рядками.
Був відслужений молебінь на початок всякої доброї справи. Після чого владика Філарет зачитав витяг з протоколу засідань Священного Синоду та указ Блаженнішого Митрополита Онуфрія про призначення владики Серафима правлячим єпископом Івано-Франківським і Коломийським.
Невдовзі Преосвященніший Серафим провів збори духовенства, під час яких познайомився зі священиками та станом справ у житті парафій нашої єпархії.