29 жовтня 2019 року учні недільної школи  храму на честь ікони Божої Матері Всецариця с. Ценяви разом з прот. Димитрієм Воскресенським побували в м. Кам’янець-Подільському.

Діти відвідали кафедральний собор на честь Святого Благовірного Великого князя Олександра Невського, де приклонилися до його святинь, зокрема до головної святині храму – Іверської ікони Божої Матері, яка була написана і привезена зі Святої гори Афон; піднялися на дзвіницю собору.

Також юні паломники мали змогу приклонитись до святинь храму на честь Віри, Надії, Любові і їх матері Софії, який знаходится на території собору. Дітям було проведено екскурсію по аудиторіях іконописної школи, яка діє при соборі.

Під час подорожі не залишили поза увагою і Кам’янець-Подільську фортецю, де під супроводом екскурсовода пройшли всю територію замку, довідавшись його історію. На зворотньому шляху відвідали також Боянський жіночий монастир, де приклонились до чудотворної ікони  Божої Матері Боянська.