11 січня 2020 року, по благословінню Високопреосвященнішого Серафима, архієпископа Івано-Франківського та Коломийського, при Свято-Преображенському храмі, що по вул.Чорновола 6, відділ благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії УПЦ надав благодійну допомогу бездомним та потребуючим, які приходять на роздачу їжі щосуботи.

В пакети соціальної допомоги входили  миючі засоби, речі першої потреби та солодощі.

Однією з основних місій Церкви – є соціальне служіння. Івано-Франківська єпархія УПЦ з Божою допомогою та поміччю не байдужих людей організовує різні соціальні проекти, про які публікує інформацію на офіційному сайті єпархії. Це поїздки до геріатричних будинків (дома престарілих), будинків-інтернатів, Виправної колонії №41, допомога літнім людям, учасникам АТО, роздача гарячих обідів безпритульним та знедоленим тощо.

Також наразі відбувається ремонт та комплектація приміщення Недільної школи для дітей та дорослих у кафедрального собору.

Всі охочі мають можливість долучитися до організації заходів, а також внести свою лепту в добру справу.

Реквізити: Івано-Франківська єпархія УПЦ

Ощадний банк України,

р/р 26002300040806

Код ЄДРПОУ 20556047

При переказі коштів необхідно вказати на які саме цілі вноситься пожертва.