У третю неділю Великого посту — Хрестопоклонну — Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський звершив Богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про припинення поширення коронавірусної інфекції, а також про збереження єдності Православної Церкви. В цей же день Архіпастир звершив ієрейську хіротонію над кліриком Івано-Франківської єпархії ієродияконом Феодосієм (Коноваленком), а після Літургії звернувся до вірян зі словами духовної підтримки та настанов.

Напередодні, владика Серафим звершив чин виносу Чесного Животворящого Хреста Господнього у цьому ж соборі.

За вченням Церкви шанування Хреста — це поклоніння Іісусу Христу у світлі Його спокутного подвигу. Хрест – це постійне нагадування, якою страшною і дорогою ціною Іісус Христос здійснив наше спасіння. Не знаряддю страти поклоняються християни, шануючи хрест, а Самому Христу, звертаючись до величі тієї Жертви, в яку Іісус Христос приніс Себе заради всіх нас.