З благословіння Високопреосвященнішого Серафима, архієпископа Івано-Франківського і Коломийського Відділ благодійності та соціального служіння Івано-Франківської  єпархії Української Православної Церкви проводить благодійний збір коштів та посильних пожертв (медичних масок, дезінфікуючих та інших засобів захисту) для тих, хто цього потребує зараз найбільше.

Всіх, хто має добрий намір допомогти нашим близьким: медпрацівникам, людям, що знаходяться в групі ризику та хворим, просимо звертатися за контактами:

Єпархіальне управління, Відділ благодійності та соціального служіння
76493, м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Виноградна, 10,
тел. (0342)75-31-08, е-mail: [email protected]
 (098)653-45-08 голова Відділу ієрей Василій Бочак

Основним завданням Відділу благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви є координація роботи в благочиннях та парафіях Єпархії, взаємодія з громадськими організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також установами пенітенціарної системи України в Івано-Франківській області з метою здійснення благодійництва та соціального служіння Православної Церкви.

Голова єпархіального Відділу благодійності та соціального служіння
Івано-Франківської єпархії УПЦ
ієрей Василій Бочак