В Івано-Франківській єпархії, з благословення Високопреосвященнішого Серафима, священники продовжують звершувати хресні ходи та підносити молитви про припинення коронавірусної епідемії.

Зокрема, 28 березня 2020 року, з благословення благочинного Коломийського округу, настоятеля храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця” прот. Георгія Малиша звершена Літургія, на якій були піднесені молитви про медпрацівників та про припинення епідемії. Окрім того, був звершений хресний хід навколо міста Коломиї та її околиць з іконами Богородиці “Всецариця” та “Скоропослушниця”, свт. Луки Кримського та св. благ. кн. Олександра Невського з молитвою про Боже благословення та захист жителів від “згубної пошесті”.

З благословіння прот. Георгія Малиша парафіяни храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця”, які через складні епідеміологічні обставини не можуть відвідувати Богослужіння, вдома читають Псалтир, а також надають посильну допомогу ближнім, шиючи захисні маски та провідуючи немічних парафіян.

В цей же день від Свято-Боголюбського храму с. Кобаки з іконою Боголюбської Божої Матері, з молитвою та окропленням хрещенською водою, звершено хресний хід, який пройшов через с. Кобаки, с. Слобідка, смт. Кути, м. Косів, с. Рожнів.

Також молитовна хода була звершена у Свято-Духівській парафії міста Косів.

Переглядів: 992

Коментарі закриті

Перейти до панелі інструментів