3 квітня 2020 року, у Суботу Акафіста, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим звершив Божественну літургію Святителя Іоанна Златоуста у кафедральному соборі Різдва Христового міста Івано-Франківська. Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

За Богослужінням була піднесена сугуба молитва про єдність Православної Церкви, мир та спокій у нашій державі та про припинення “згубної пошесті”, а також за всіх, хто докладає зусилля у боротьбі з нею.

Під час Богослужіння владика Серафим звернувся до пастви з нагадуванням про те, що складні обставини нашого сьогодення – це наслідок нашого гріховного стану. Тож перше, що ми повинні – принести Богові покаяння та посилити свої молитви, а також творити справи милосердя.

На передодні, 2 квітня, Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський звершив Літургію Святителя Григорія Двоєслова – Напередосвячених Дарів, а також вечірнє Богослужіння з читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.