Віруючі Української Православної Церкви можуть подати до суду і правоохоронних органів скарги та заяви для захисту своїх прав у випадках розпалювання релігійної  ворожнечі та ненависті, образи їхніх релігійних почуттів чи релігійних переконань. Відповідні документи підготував Юридичний відділ Української Православної Церкви, про що повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ.

Нагадаємо, у квітні 2020 року Муждабаєв А.І., який обіймає посаду заступника генерального директора першого кримськотатарського телеканалу «АТR», у мережі інтернет опублікував свій виступ, який містить висловлювання, що спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, на образу релігійних почуттів громадян України, віруючих Української Православної Церкви у зв’язку з релігійними переконаннями. 

У зв’язку із тим, що на адресу юридичного відділу УПЦ надходять скарги, обурення, та прохання допомогти та посприяти у поданні скарг та заяв до відповідних органів публікуємо зразки документів та інструкцію. За консультаціями можна звертатись на гарячу лінію Юридичного відділу Української Православної Церкви телефоном: 097-537-55-96.

Також віряни Івано-Франківської єпархії для консультацій і допомоги в оформленні відповідних документів можуть звертатися до голови єпархіального Юридичного відділу або за телефоном (0342) 75-31-08.

Перелік документів та інструкцію до них можна скачати за посиланнями:

Заява про вчинення кримінального правопорушення

Інструкція

ПРОЕКТ Скарги до слідчого судді

Знімки екрана (скріншоти)

Переглядів: 257

Коментарі закриті

Перейти до панелі інструментів