28 травня 2020 року, коли Свята Церква відзначає свято Вознесіння Господнього, Високопреосвященніший архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим очолив святкову Літургію у соборі Різдва Христового.

Вознесіння – перехідне свято, яке залежить від дати святкування Великодня. Відзначається на сороковий день після Воскресіння Христового, тому завжди припадає на четвер. В цей день ми згадуємо події, що відбулися через сорок днів після розп’яття і воскресіння Іісуса Христа. У день Вознесіння Господь зібрав апостолів у Віфанії, на горі Елеон. Христос благословив їх і — як був, у плоті — вознісся на небо.

Після Літургії Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді та духовних настанов.

Напередодні Високопреосвященніший Владика звершив вечірнє Богослужіння у цьому ж соборі.