11 липня 2021 року, у Неділю 3-тю по П’ятидесятниці, день пам’яті Собору Галицьких святих, Високпреосвященніший Серафим, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Божественну Літургію у соборі Різдва Христового міста Івано-Франківська.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Після Літургії Архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді та привітав з недільним днем.

У третю неділю по П’ятидесятниці православні галичани вшановують пам’ять не лише своїх святих земляків, але й тих угодників Божих, які, бувши родом з інших країв, уславилися богоугодним життям на землях Червоної Русі або виявили особливу турботу про утвердження в ній святої Православної віри. Цей день став днем тезоіменитства Галицької землі.

Детальніше про святих, неустанною молитвою та тяжкою працею яких утверджена православна віра в Галичині, можна прочитати за посиланням https://ivano-frankivsk.church.ua/galicki-svyati/