27 липня 2021 року, Владика Серафим  взяв участь в урочистому молебні на Володимирській гірці та багатотисячному хресному ході, які очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Разом із Його Блаженством за богослужінням молилися представники Антіохійської, Сербської Православних Церков та Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, єпископат, духовенство всіх єпархій Української Православної Цекрви, десятки тисяч православних вірян з усієї України та групи іноземних паломників з Чорногорії, Грузії, Польщі та інших країн.

Богослужбові піснеспіви виконує хор Київської духовної академії і семінарії під керівництвом архімандрита Романа (Підлубняка).

За богослужінням були піднесені молитви з подякою Богу за всі благодіяння, які Господь дарував нашій землі, за те, що Він обрав наш народ і через святого князя Володимира привів до Православної віри. Від імені всіх вірних лунали молитовні прохання зберегти Церкву від розколів і негараздів, примножити любов серед нашого народу та дарувати мир і добробут українській державі.

Після завершення молебню Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до велелюдної пастви з вітанням та духовною настановою.

«Сердечно вітаю з Днем Хрещення Русі – Днем духовного народження нашого народу! Нехай Бог молитвами святого князя Володимира допомагає нам. Нехай Бог молитвами Пречистої Своєї Матері береже всіх нас!», – зазначив Предстоятель.

Після молебню розпочався масштабний багатотисячний Хресний хід центральними вулицями столиці з чудотворними мощами св. князя Володимира та шанованими іконами Божої Матері до Києво-Печерської Лаври, щоб благословити всіх українців благодаттю святих.- повідомляє офіційний сайт УПЦ (фото і стаття https://bit.ly/3zFJ6ff )