ЗВЕРНЕННЯ ДУХОВЕНСТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ДО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ БЛАЖЕННІШОГО МИТРОПОЛИТА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ УКРАЇНИ ОНУФРІЯ
Ваше Блаженство! 24 лютого 2022 року, збройні сили Російської Федерації  вторглись в Україну.  Декілька днів поспіль триває кровопролиття, ракетні удари по містах, гинуть мирні жителі, діти.
Не отримавши від патріарха Кирила ніякого осудження цієї кровопролитної війни, яку розв’язала Росія проти наших співвітчизників, ми, духовенство Івано-Франківської єпархії УПЦ, зупиняємо поминання Патріарха Московського Кирила на усіх богослужіннях. У цьому рішенні вбачаємо підтримку вірян наших храмів, чимало з яких нині на передовій.
Ми лишаємось вірними Українській Православній Церкві, Її Священному Синоду та Вашому Блаженству.
Про це рішення, ми, священослужителі Івано-Франківської єпархії, повідомляємо керуючого нашою єпархією, Високопреосвященнішого Серафима, митрополита Івано-Франківського і Коломийського.
Виражаємо велику любов та підтримку Предстоятелю нашої Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, нашому багатостраждальному народу, нашим Захисникам та рідній Україні.

Переглядів: 1816

Коментарі закриті

Перейти до панелі інструментів