Слава Богу, дорогі отці! В умовах, у яких опинилася наша держава і безпосередньо наша Церква, ми повині давати чітку відповідь на ті наклепи, які мов сніжний ком котяться на нас. Як усім відомо, 28 лютого парафіяни храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця” під тиском радикальних сил змушені були покинути стіни рідного храму. Те безчинство, яке відбувалося неможливо описати. Сльози та відчай сковує серце. Та наші недруги не спиняються на досягнутому, як ми знаємо ними було запущено так званий флешмоб “Вигнати ворогів з тилу”. Наклепи та неправдива інформація сиплеться на нас дотепер. Ви чудово знаєте, що при нашому храмі проживали монахині та жінки, які пекли просфори та хліб. Храм міг прийняти на ночівлю людей, які приїздили, та нагодувати їх. Для цього робилися закрутки, про які тепер ширяться чутки у інтернеті, що це “сухпайки для диверсійних груп” і т.п. Також інформація про те, що алкоголь, який знайшли у корпусі також викликає подив, адже кожен зі нас коли кличе гостей частує їх їжею та випивкою. .  Нами було подано заяву на ім”я начальника ГУНП у Івано-Франківській обл. полковнику поліції Безпалька Сергія Юрійовича, в якій ми описали усі подробиці подій, які відбулися та бездіяльність місцевої поліції. Повідомили про обшуки, які проводили співробітники СБУ, в результаті яких нічого не було знайдено, що було відповідно затверджено актом проведених обшуків. Сподіваємося на те, що наша влада зверне увагу на ті безчинства, які відбуваються навколо наших храмів і вживатиме відповідні міри. Віримо та надіємося на це! Нехай Господь береже усіх нас і пошле мир та спокій нашій державі! Ваш собрат прот. Георгій.