19 листопада 2017 року, з благословення Преосвященнішого Тихона, єпископа Івано-Франівського і Коломийського, до храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці с. Старий Гвіздець для молитовної підтримки громади, котра вже більше місяця змушена молитися на вулиці, прибули часточки мощей святителя Спиридона Триміфунського.

Віряни мали змогу молитовно вклонитися святині та пройти з нею навколо храму хресним ходом.

Святий Спиридон відомий своїм смиренним, богоугодним життям та захистом віри на І Вселенському соборі проти аріан.

Попри прохання громади, вірні УПЦ до храму так і не були допущені. Представники поліції, хоч і заявили, що прибули для охорони правопорядку, проте віруючих, котрі представили всі документи, що свідчать про право звершувати богослужіння у даній культовій споруді, до храму так і не допустили.

По темі:

Про захоплення храму у Старому Гвіздці коментують парафіяни (ВІДЕО)

За сприяння поліції представники Київського патріархату захопили храм у Старому Гвіздці (ВІДЕО)

Попри відкрите небажання православної громади с. Старий Гвіздець очільник Київського патріархату за підтримки поліції увійшов до захопленого храму

В захоплений храм під крики “Ганьба!” заходить “єпископ” Київського патріархату (ВІДЕО)