4 квітня 2021 року була поширена інформація про те, що громада собору Різдва Христового м. Івано-Франківська переходить в Православну Церкву України. Івано-Франківська єпархія повідомляє, що громада та священнослужителі собору Різдва Христового з таким зверненням не зветались, та залишаються у лоні Української Православної Церкви.

Нагадуємо, що Івано-Франківська єпархія УПЦ засудила розпочату російською федерацією війну проти України та підтримує територіальну цілісність України. Духовенство єпархії припинило поминання патріарха московського та звернулось до блаженішого митрополита Онуфрія скликати собор та  вийти з московського патріархату канонічним шляхом.

Щоденно потребуючі люди отримують гарячі обіди біля собору Різдва Христового, вимушені переселенці знайшли притулок в приміщенні на території храму. Відділ благодійності та соціального служіння єпархії надає гуманітарну та фінансову допомогу переселенцям та Збройним Силам України.